Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Fantezi İç Giyim

İnsanlığın var olduğu günden bugüne kadar beğenilmek ve güzel, çekici görünmek birçoğumuzun içinde özel bir yere sahip olmuştur. Yatak odamızda veya özel anlar yaşadığımız alanlarda daha seksi ve daha çekici görünmek cinsel ve günlük yaşamımızda büyük bir etkiye sahip olacaktır. İşte o noktada ise devreye fantazi iç giyim ürünleri girmektedir.

Kadınlar dış giyimlerine verdikleri önemi kullandıkları iç giyim ürünlerine de vermektedirler. Bu nedenle iç giyim ürünleri kadınların en hassas oldukları alanlardan birisidir. Özellikle sıcak ve ihtiraslı yatak odası atmosferlerini onlara şık ve çekici görünüm sağlayan iç giyim ürünleri ile tamamlarlar. Kadınların kullandığı iç giyim ürünlerine baktığımızda ağırlıklı olarak, gecelik, babydoll, dantelli gecelik, transparan tül gecelik, büstiyer ve büstiyer takımları, jartiyer ve jartiyer takımları, sütyen, külot, vücut çorabı, fantezi kostüm, fantezi elbisen ve hatta seksi pijama, pijama takımları olarak sıralayabiliriz. Bu parçaların bir bölümü kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan ve çekmecelerinin büyük bir kısmını kaplayan ürünlerdir. Onlar günlük hayatımızı renklendirmekle birlikte çok özel zevklere ve mutluluğa varacağımız anlara ulaşmamızda da yardımcılarımız olacaktır.

 

Çok Farklı Kumaş Alternatifleri Mevcuttur

İç giyimi bir adım öne taşımak ve çekiciliği ve albeniyi arttırmak isteyen kadınlar fantezi iç giyim ürünlerini tercih etmektedirler. Fantezi iç giyim ürünleri kullanılan malzemeden aksesuarına kadar gündelik ürünlerden ayrılarak farklı bir sektör haline gelmiştir. Fantezi ürünler genellikle saten, tül, dantel, filoş, şifon gibi daha dikkat çekici kumaşlar kullanılarak üretilirler. Özel zamanların başkahramanı olan bu giysiler muhakkak her kadının sahip olması gereken ürünler arasındadır.  Özel zamanlarda tanrıçalaşmak istiyorsanız, partnerinizle unutulmaz anlar yaşamak ve gözlerini sizden alamamasını hayal ediyorsanız fantezi ürünler aradığınız en doğru alternatiflerdir.

 

Uygun Beden Seçimi Önemlidir

Bu ürünleri tercih ederken en dikkat edilmesi gereken nokta size uygun ölçülerde ürünler seçmenizdir. Sonrasında yanlış tercihler canınızı sıkabilir ve hayal kırıklığına yol açabilir. Örnekler üzerinden gidersek seçeceğiniz gecelik ne kadar seksi ve dikkat çekici olursa olsun daha iyi olur düşüncesi ile çok dar ürünlerden kaçının. Sütyen ve külot tercihlerinizde yine ölçü tercihlerindeki hatalar çirkin görüntülere yol açacaktır. Bu görüntü önce sizin sonra partnerinizin hoşuna gitmeyecektir. Renk konusuna geldiğimizde de hoşunuza giden ve teninize uyum sağlayacak renklerdeki tercihler sizi mutlu edecektir. Unutmayın siz ne kadar mutlu olursanız eşiniz veya sevgiliniz de o kadar mutlu olacak ve anın tadını birlikte çıkarabileceksiniz.

İletişimin kolay olduğu bugünün dünyasında insanların fantezi dünyaları da oldukça karmaşık ve renkli hale gelmiştir. Bu derin ve renkli dünyada sizin de hoşunuza gidecek ürünler ve bir tarz kesinlikle mevcuttur. Fantezi iç giyim ürünleri ne kadar toplum olarak yargılanıyormuş gibi görülse de bu ürünler her kadının sahip olmak istediği parçalardır. Günümüzde çok rahatlıkla yüzlerce renk ve modeldeki ürüne ulaşabilirsiniz. 

Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR. 1 ADET DANTEL GECELİK & 1 ADET TÜL GELİN DUVAĞIMETAL TAÇ FİYATA DAHİL DEĞİLDİRXANDED İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN SEKSİ GELİN  KOSTÜMÜGizli PaketlemeSipariş ettiğiniz ürünler Paketlenirken içeriği belli olmayacak şekilde paketlenmektedir.Paket içeriği kargo personeli dahil kimse i..
209,90TL
Marka: JIBAU
Ürün 2 parçadır.  Paket içinde 1 adet string  ve 1 adet gecelik yer almaktadır.Xanded İç Giyim markalı ürün beyaz dantelli pembe fiyonklu alt tarafı beyaz tülden üretilmiştir. Fantezi dolu geceler için çok özel bir ürün olarak tasarlanmıştır. Ateşli ve mutlu gecelerde ve günlerd..
179,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR DANTELLİ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR SÜTYEN VE KİLOT..
113,90TL
Marka: JIBAU
Xanded Büyük Beden Deri Fantazi Özel Ağları Açık Seksi İç Giyim ÜRÜN 1 PARÇADIR ÖZEL AĞLARI AÇIK GECELİK ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ PARLAK LUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR..
164,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR ÜRÜN 3 PARÇADIR 1 ADET DERİ SÜTYEN 1 ADET DERİ STRİNG 1 ADET DERİ KIRBAÇGÖĞÜS UCU KAPATICILAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
353,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR ÜRÜN TEK PARÇADIR..
164,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIRGECELİK VE STRİNGNOT: GÖPÜS UCU KAPATICI VE ZİCİRLİ KISKAÇ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
224,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 4 PARÇADIRJARTİYERLİ GECELİK -STRİNG-ZİNCİRLİ BİLEKLİKLER-JARTİYER ÇORAPLARIXanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN KELEPÇELİ JARTİYER TAKIM OLARAK SEKSİLİĞİ ÖN PLANA ÇIKARMAKTADIR..
269,90TL
Marka: JIBAU
BÜYÜK BEDEN FANTAZİ HİZMETÇİ KOSTÜMÜ ÜRÜN 6 PARÇADIR  1 ADET SÜTYEN 1 ADET STRİNG 1 ADET TOKA 1 ADET ETEK 2 ADET BACAK BANDI BULUNMAKTADIR..
179,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN BAYAN İÇİN SÜTYEN VE STİRNG ERKEK İÇİN KİLOT OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR..
119,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 356 (30 Sayfa)