Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Jartiyer ve Jartiyer Takımı

Jartiyer Ve Jartiyer Takımı

 

Jartiyer ilk olarak 1930’lu yıllarda kadınların dizlerinden düşen çorapları tutturmak ve kaymasını engellemek için tasarlanmış bir üründür. Günümüze kadar görsel ve malzeme olarak evrilmiş ve son halini almıştır. Kullanım kolaylığı ve görünüşü ile kadınların oldukça yoğun olarak tercih ettikleri ürünler arasında yer almaktadır.

 

Standart bir jartiyer belden bağlamalı ve çorabı tutmaya yarayan dört tane ipi olan bir parçadır. Üreticiler ürünün ortaya çıktığı günden günümüze kadar  üzerinde sürekli geliştirme yaparak onlarca farklı model tasarlamışlardır. Külotla birleşik jartiyerlerden gecelik tarzına kadar farklı alternatifler sunulmuştur. Jartiyerin en çok tercih edilme sebepleri arasında hijyen ve sağlıksal olarak kadınların rahat etmesini sağlaması yer alır. İlk etapta jartiyere çekinceyle yaklaşan kadınlar kullanmaya başladıktan sonra bu ürünü vazgeçilmezleri listesine almışlardır. Çok çeşitli kumaşlarla üretilen jartiyerlerin üretiminde pamuk, keten, saten, tül, dante , viskon, lateks, deri gibi her durum ve isteğe göre kumaş kullanılabilmektedir.

 

Jartiyer Alırken ve Seçerken Dikkat Edilecek Kurallar

Jartiyer alırken ve kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken bir takım kurallar vardır. Özellikle kullanırken çok dar elbise ve eteklerin altında sizi rahatsız edecek görüntüler oluşabilir. Öncelikle vücut ölçünüze uygun ürünü satın almalısınız. Jartiyeri sürekli yıkayıp kullanmaktansa en az iki üç farkı jartiyeriniz olursa ürünü de deforme etmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen hemen her hafta yıkamanız gerekmektedir. Tabi bu dediğimiz külottan bağımsız olan jartiyerler için geçerlidir.

Kadınların özelliklede iş kadınlarını ofis çalışanlarının mini ve kalem eteklerinde kullanmayı tercih ettikleri üründür. Siz de sürekli düşen çoraplardan muzdaripseniz, jartiyer hayatınızı kolaylaştıracaktır.

Aynı zamanda jartiyer ve jartiyer takımları şık ve seksi görünümüyle sizi hemcinslerinizden ayırarak dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlar. Her kadın dişiliğini hissetmek ve hissettirmek ister.

 

Dantel Jartiyer Takımlarında Özel Bir Yere Sahiptir

Jartiyer ve jartiyer takımı modellerine baktığımızda ilk gördüğümüz malzeme dantel olmaktadır. Dış giyimde olduğu gibi iç giyimde de sıklıkla kullanılan dantel, bu giysinin vazgeçilmez kumaş ve aksesuarları arasında yer almaktadır.

Jartiyer çoraplarının üst kısımları geniş dantel süslemeye sahiptir. Bu görsel olarak ürüne özel bir güzellik katmasının yanı sıra, jartiyer klipslerinin çorabı çok daha rahat ve dayanıklı tutmasını sağlamaktadır. Unutmayalım ki kadınları seksi ve çekici yapan çıplaklık değildir. Transparan ürünler çıplak ve aşırı dekolteli ürünlere göre daha dikkat çekicidir. Sizin de almış olduğunuz iç giyim ürünlerinde, gizem ve çıplaklığın birlikte yer aldığı tarzdaki ürünleri tercih etmenizi öneririz. Aşırıya kaçmış çıplaklık güzelliğinize gölge düşürebilir.

Marka: JIBAU
ÜRÜN 3 PARÇADIR1 SÜTYEN2 JARTİYERLİ ETEK3 JARTİYER ÇORAPLARI..
239,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN 2 PARÇADIR1 ADET BEYAZ JARTİYERLİ GECELİK1 ADET BEYAZ DANTELLİ STRİNGÜRÜNE ÇORAPLAR DAHİL DEĞİLDİR..
209,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR JARTİYERLİ GECELİK VE JARTİYER ÇORAPLARI..
269,90TL
Marka: JIBAU
Xanded FANTEZİ JARTİYER TAKIM ÜRÜNÜN SIRTI AÇIK ZİNCİRLİDİR ÜRÜN 2 PARÇADIR  GECELİK VE JARTİYER ÇORAPLARI..
344,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR JARTİYERLİ GECELİK VE STRİNGÜRÜNE ÇORAPLAR DAHİL DEĞİLDİR..
233,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR 1 ADET JARTİYERLİ DANTEL GECELİK 1 ADET TÜL GELİN DUAĞIÜRÜNE ÇORAPLAR VE METAL TAÇ FİYATA DAHİL DEĞİLDİRXanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN SEKSİ GELİN JARTİYERLİ KOSTÜM..
224,90TL
Marka: JIBAU
Xanded Fantazi Jartiyerli Kımızı Elbise Seksi Gecelik Fantezi İç Giyim ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR ÜRÜN TEK PARÇADIR ÇORAPLAR VE ELDİVENLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
269,90TL
Marka: JIBAU
Xanded Fantazi Jartiyerli Siyah Elbise Seksi Gecelik Fantezi İç GiyimÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR ÜRÜN TEK PARÇADIR ÇORAPLAR VE ELDİVENLER FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
269,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM SEKSİ KELEPÇELİ GECELİK JARTİYER TAKIM ÜRÜNE ÇORAPLAR DAHİLDİR..
224,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 4 PARÇADIR 1 ADET SÜTYEN 1 ADET STRİNG 1 ADET JARTİYERLİ ETEK 1 ÇİFT ÇORAP..
194,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)