Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Babydoll ve Gecelik Modelleri

Gecelik, kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen, rahat bir uyku geçirmelerine yardımcı olan yatak kıyafetlerinden bir tanesidir. Günün yorgunluğunu atmak için evinize vardığınızda üzerinize giyeceğiniz bir gecelik sizi rahat bir ortama kavuşturacaktır. Genel kullanıma uygun, gündelik olarak adlandırılan bu tür gecelikler sağlıklı olması açısından pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Sentetik kumaşlardan üretilen ürünler sürekli kullanımda yazın terlemenize ve kışın ise üşümenize sebep olmaktadır. Günlük olarak kullandığınız gecelikleri seçerken bu özellikleri aramanız vücut sağlığınız için çok önemlidir.

 

Bedeninize Uygun Ölçüde Gecelik Kullanın

Gecelikler çok fazla renk ve model seçeneğine sahip ürünlerdir. Her zevk ve ihtiyaca göre temin edilebilen bu ürünler, kadınların gardıroplarının en önemli parçaları arasındadır. Gecelik seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise ürünün vücudunuza tam bir şekilde uyuyor olması olacaktır. Dar veya geniş ürünler üzerinizde emanet gibi duracak ve kullanımını zorlaştıracaktır.

 

Fantezi Gecelikler Yatak Odanıza Renk Katar

Günlük kullanılan geceliklerin dışında seksi ve çekici görünüme sahip olan gecelikler bayanların favori ürünlerindendir. Kendinizi zarif ve seksi görmek istiyorsanız fantezi gecelik kategorisindeki ürünler tam size göre.

Fantezi babydoll ve gecelik modelleri , amacına hizmet eden seksi, kışkırtıcı ve dikkat çeken ürünlerdir. Bu ürünler derin yırtmaçlı, göğüs, sırt dekolteli ve hatta özel bölgeleri açık modellerden oluşmaktadır. Fantezi tarzdaki babydoll ve gecelikler saten, dantel, tül ,file, deri kumaşlardan üretilebilirler. Dişiliğinizi ön plana çıkarmak ve partnerinizle unutulmaz zamanlar yaşamak için fantezi gecelikler en ideal ürünlerdir. Bu noktada dikkat edeceğiniz küçük detaylarla harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Fantezi gecelikler dekoltesi fazla ürünler olduğu ve içinde teninizin büyük bir kısmı görüneceğinden dolayı ürün seçimi yaparken ten renginize uyumlu renkleri tercih etmelisiniz. Kontrast yaratarak seksilikte çıtayı bir basamak yükseltebilirsiniz. Açık ten rengine sahipseniz daha koyu ve dantel işlemeli ürünlere yönelebilir, esmer ten rengine sahipseniz ise soft ve açık renkler sizin için en iyi seçim olacaktır.

Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:1 parça ürün bulunmaktadır.Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamakt..
145,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:1 parça ürün bulunmaktadır. (Elbise)Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE ya..
83,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:2 parça ürün bulunmaktadır.Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamakt..
129,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIR. 1 ADET DANTEL GECELİK & 1 ADET TÜL GELİN DUVAĞIMETAL TAÇ FİYATA DAHİL DEĞİLDİRXANDED İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN SEKSİ GELİN  KOSTÜMÜGizli PaketlemeSipariş ettiğiniz ürünler Paketlenirken içeriği belli olmayacak şekilde paketlenmektedir.Paket içeriği kargo personeli dahil kimse i..
86,90TL
Marka: JIBAU
Ürün 2 parçadır.  Paket içinde 1 adet string  ve 1 adet gecelik yer almaktadır.Xanded İç Giyim markalı ürün beyaz dantelli pembe fiyonklu alt tarafı beyaz tülden üretilmiştir. Fantezi dolu geceler için çok özel bir ürün olarak tasarlanmıştır. Ateşli ve mutlu gecelerde ve günlerd..
89,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:3 parça ürün bulunmaktadır.(baybdoll, tanga, göz bandı)Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği..
83,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:2 parça ürün bulunmaktadır.Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamakt..
83,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:2 parça ürün bulunmaktadır.Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünü Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamakta..
110,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:2 parça ürün bulunmaktadır. (Gecelik , Külot)Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürünün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM v..
96,90TL
Marka: JIBAU
Xanded Büyük Beden Deri Fantazi Özel Ağları Açık Seksi İç Giyim ÜRÜN 1 PARÇADIR ÖZEL AĞLARI AÇIK GECELİK ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ PARLAK LUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR..
89,90TL
Marka: XANDED
Paket İçeriğinde:1 parça ürün bulunmaktadır.Kumaş Türü:90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.Ürün Üretim Yeri:TÜRKİYEYıkama Talimatı:30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.NOT:Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamaktad..
96,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 293 (25 Sayfa)