Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Fantezi Kelepçe Setleri

Fantezi Kelepçe

İster evli ister sevgili olan çiftler ilişkilerinde sürekli bir heyecan ararlar. İnsanlar doğal olarak zaman geçtikçe durağanlıktan sıkılabilirler. Bir ilişkinin ilk gün ki tazeliğini koruması gerçekten önemli bir olgudur. Kadınlar ve erkekler, eşlerini ya da sevgililerini mutlu etmek için çoğu zaman ellerinden gelenin fazlasını yaparlar. Bu noktada fanteziler imdadınıza yetişir. Fantezi dünyanızı güncel tutabilmeniz için dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları ve kullanılan yardımcı ürünler mevcuttur. Erkekler ilişki sırasında hâkimiyetin kendilerinde olmasını istediklerinden, fantezi  ürün ve aksesuarları tercih ederler. Kadınlar ise sevdikleri ve mutlu olmasını istedikleri partnerlerine güzel anlar yaşatabilmek için yoğun çaba sarf ederler. Bu süreç dahilinde ise fantezi kıyafetler ve aksesuarlar onların en büyük yardımcıları olmaktadır. Bu aksesuarlar içinde fantezi kelepçe ve fantezi kostümler ise özel bir yer tutmaktadır.

 

Fantezi Kelepçe Setleri Cinsel Dünyamızı Hareketlendirir

Fantezi ürünleri, çiftlerin cinsel yaşamlarını hareketlendirmek ve fantezi dünyalarının sınırlarını kaldırmak için üretilen ürünlerdir. Bu ürünlerin en kışkırtıcı olanı fantezi kelepçelerdir. Eşiniz veya sevgiliniz ile farklı maceralara atılmak ve hâkimiyetin onların elinde olmasını istediğinizde, fantezi kelepçe setleri imdadınıza yetişmektedir. Hırsız polis fantezisinin olmazsa olmaz parçası olan kelepçe ve kelepçe setleri, metal veya kumaştan imal edilmektedir.

 

Yatak İçin Özel Tasarlanmış Kelepçeler De Mevcuttur

Bu ürün grubunda ayrıca yatak için özel üretilmiş kelepçeler de mevcuttur. Yatakta farklı pozisyonlarda kullanabileceğiniz fantezi kelepçe setleri sizin sınırlarınızı zorlayacaktır. Bu noktada önemli olan sizin ne kadar uç bir fantezinin kahramanı olmak istediğinizdir. Artık tek yapılması gereken sıcak ve unutulmaz zamanlar geçirmeniz olacaktır. İsterseniz siz hırsız olun partneriniz de polis olsun ve bırakın sizi istediği gibi kelepçelenmiş olarak sorgulamasına izin verin. Amacınız ilişkinizin sıcak ve hareketli kalmasını sağlamak olacaktır. Bunu başarabildiğiniz noktada ise yıllarca sıcak ve istekli bir ilişkiye sahip olmuş olacaksınız. Fantezi kelepçe setleri de bu konuda en uçtaki yardımcılarınız arasında yerini alacaktır.

Marka: JIBAU
ÜRÜN EL VEYA AYAKLAR İÇİN KULLANIMA UYGUNDUR..
131,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN 1 PARÇADIR ÜRÜN SUNİ DERİDİR1 ADET ZİNCİRLİ DERİ ERKEK STRİNG..
164,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN 1 PARÇADAN OLUŞMAKTADIR 1 ADET KUCAK ASKISI..
329,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN 4 PARÇADIR..
239,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN SUNİ DERİDİR METALLİ MASKE ÜRÜN TEK PARÇADIR..
179,90TL
Marka: JIBAU
Xanded İÇ GİYİM MARKALI ÜRÜN KOMPLE SET HALİNDEDİR 9 PARÇADIR1 ADET MASKE2 ADET EL KELEPÇESİ2 ADET AYAK KELEPÇESİ1 ADET UZUN BAĞLANTI APARATI1 ADET BEL APARATI2 ADET ARKA APARATI..
269,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN SUNİ DERİDİR ZİNCİRLİ EL AYAK KELEPÇESİÜRÜNE ŞAPKA VE AYAKKABILAR DAHİL DEĞİLDİR..
179,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN RESİMDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ EL AYAK KELEPÇESİDİR..
149,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)