Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Xanded Fantezi Tavşan Hizmetçi Kostümü

seksi tavşan hizmetçi kostümü
seksi tavşan hizmetçi kostümü
Tükendi
seksi tavşan hizmetçi kostümü
seksi tavşan hizmetçi kostümü
Xanded Fantezi Tavşan Hizmetçi Kostümü
%100 Yerli Üretim
Kaliteli Kumaş İle Tamamen Yerli Olarak Üretilmiştir!
129,90TL

Mevcut Seçenekler:

Paket İçeriğinde:

6 parça ürün bulunmaktadır. (Elbise, String, Papyon, Taç, 2 Adet Kol Aksesuarı) Tüm Aksesuarlar ürüne dahildir.

Kumaş Türü:

90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılarak üretilmiştir.

Ürünün Üretim Yeri:

TÜRKİYE

Yıkama Talimatı:

30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız.


NOT:

Hijyen kuralları gereği DEĞİŞİM ve İADE yapılmamaktadır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
GİZLİ GÖNDERİ:
Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında fatura fotokopisiyle birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak, kargo ambalajı içerisine ayrıca bir ambalaj daha uygulayıp, faturasında ürün ismi bölümüne ürün kodu yazılarak ve içine katlanıp kargo ambalajının cebine konulup üzerine açılamayacak şekilde tüm cebi kaplayan barkod yapıştırılarak,  gönderici kısmına da şahıs ismi yazılarak gönderilir. Özet olarak siparişiniz, herhangi bir şahıstan gelen sıradan bir kargo görüntüsüyle size ulaşacaktır.

FATURALANDIRMA:
Kuruluşumuz faturalarınızı, Vergi Usul Kanunu'nun ilgili maddeleri ve ilgili mevzuatlarına göre e-fatura / e-arşiv uygulaması kapsamında elektronik ortamda üretip, beyan etmiş olduğunuz e-posta adresinize ayrıca göndermektedir. Bu nedenle sistemimize lütfen faal ve doğru e-posta adresinizi bırakınız. Yanlış e-posta adresi, mail kotası veya sistemsel hatalar gibi nedenlerle ulaşmayan faturalardan kuruluşumuz sorumlu olmayıp, faturanızın yeniden gönderilmesini talep etmeniz durumunda dilediğiniz zaman yeniden gönderilecektir.

Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

27 Kasım 2014 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan ve 27 Şubat 2015 tarihinde yürürlüğe giren Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'da yapılan değişiklikle, AMBALAJI AÇILMIŞ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİNDE HİJYEN VE SAĞLIK NEDENİ İLE İADE, İPTAL VE DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILMAMAKTADIR.

Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda ürünü kullanmaksızın, teslim aldığınız günden itibaren on dört (14) gün içerisinde müracaat edip ürün bedelinin iadesini talep edebilirsiniz. Ürün, tarafımıza ulaşıp gerekli inceleme sonrasında hatalı olduğu tespit edildiği taktirde iade işlemi yapılacak olup, kargo ücreti xanded.com tarafından karşılanacaktır. Bu durumlarda sadece ürüne ait bedel iadesi yapılmakta olup, değişim işlemi gerçekleştirilmemektedir. 

Sitemizden satın almış olduğunuz herhangi bir ürünü, ambalajını açmadan, ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz. Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce, info@xanded.com adresine ürünün fatura numarası ve iade etme nedenlerini belirten bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. 

Gönderdiğiniz e-posta müşteri hizmetlerimize ulaştıktan sonra ürünü ne şekilde iade edeceğiniz konusunda size bilgi verilecektir. Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajıyla, anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo şirketi ile belirtilen adrese iade teslimi yapabilirsiniz. Ürünü kargo şirketine teslim ettikten sonra kargo detaylarını info@xanded.com e-posta adresine bildirmeniz gerekmektedir.

Siparişini verdiğiniz ürünün teslimi sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paket veya paketler var ise teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise kargo firmasına tutanak tutturarak lütfen ürünü teslim almayınız. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep etmeniz mümkün değildir. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, yırtılma, kullanılmış olma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde ve ürünün müşteriye teslim edildiği o anki durumu ile iade edilmemesi halinde ürünün iadesi www.xanded.com tarafından kabul edilmez.

İPTAL KOŞULLARI

Satıcı firma www.xanded.com, sipariş vermiş olduğunuz ürününün ödemesi yapıldıktan sonra, kargoya teslim edilmeden önce satışın iptalini isteyebilir ve siparişten vazgeçebilirsiniz. Aksi takdirde gün içerisinde ürün kargolanmadan önce satıştan vaz geçmezseniz iptal işlemi gerçekleşemez. Ürün elinize ulaştıktan sonra iade işlemi gerçekleşecektir. İptal işlemini gerçekleştirmek için, satıcı firmaya aynı gün saat 16.00'dan önce 0 850 304 42 17 numaralı telefon aracılığı ile veya info@xanded.com adresinden mail yoluyla ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Stok sorunu veya başkaca bir nedenle ürünlerden biri ya da birkaçının iptal işleminin gerçekleşmesi durumunda, iptal işlemi yapıldıktan sonra sipariş toplamının ücretsiz kargo sınırının altına düşmesi halinde, siparişe ayrıca kargo ücreti uygulanmaktadır.

GARANTİ KOŞULLARI

www.xanded.com sitemizde satışı yapılan ürünlerin tamamında markanın kendi garanti koşulları geçerlidir.