Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Büyük Beden İç Giyim Tercihlerinizde Uymanız Gereken Kurallar


Kadınlar, doğaları gereği bakımlı ve albenili olmak, dikkat çekmek isterler. İç ve dış giyimlerine oldukça fazla önem verirler. Normal vücut ölçülerindeki kadınların sıkıntı çekmeden bulduğu ürün ve çeşitliliğine artık günümüzde kilolu kadınlar da çok rahat ulaşabilmektedir. Fazla kilolar kadınların kâbusu olsa da fazlalıklarının olması hayata küsecekleri anlamına da gelmemelidir. Doğru iç ve dış giyim tercihleri yapıldığında ne kadar güzel ve çekici olunacağı asla unutulmamalıdır. Özellikle büyük beden iç giyim konusunda uygun kıyafetlerle harikalar yaratmak işten bile değildir.


Büyük Beden İç Giyim Tercihlerinizde Uymanız Gereken Kurallar

Günümüzde bedensel olarak standardın dışında olan kadınlara yönelik iç giyim üretimi yapan firmalar büyük beden kategorisi altında üretim yapmakta ve yüzlerce çeşit renk ve modeli kullanıcılarına sunmaktadır. Önemli olan kadınların bu ürünleri tercih ederken nelere dikkat edecekleridir. Tercihlerinizdeki ufak değişiklikler sizi daha iyi hissettirecek ve mutlu olmanızı sağlayacaktır.

  • İç giyim alanında sütyen, külot, büstiyer, jartiyer, gecelik, sabahlık, fantezi elbise ve kostümleri gibi kıyafetleri tercih ederken öncelikle ten renginize en uygun rengi seçmelisiniz. Esmer tenli biri iseniz daha soft ve açık tonlardaki ürünlere yönelmeli, açık tenli biri iseniz daha renkli ve canlı renkleri tercih etmelisiniz.
  • Göğüsleriniz büyük ise daha çok toparlayıcı ve göğüslerinizin dik durmasını sağlayan sutyenleri tercih etmelisiniz.
  • Vücut daraltıcı korseli modeller ise giymiş olduğunuz gece elbisesinde daha şık ve zarif görünmenizi sağlayacaktır.
  • Jartiyer ve külot tercihlerinizde sizi sıkan rahatsız eden modellerden ziyade toparlayıcı ektisi olan likralı ürünleri tercih etmenizde büyük yarar vardır. Ayrıca sağlığınızı kötü yönde etkilememesi için sizi sıkan iç giyim ürünlerinden uzak durmalısınız.
  • Gündelik olarak adlandırılan iç giyim ürünlerinde ise doğal ve pamuklu kumaşlarla üretilen ürünleri tercih etmelisiniz.

  • Fantezi büyük beden iç giyim ürünlerinde ise tüllü, kapatıcı özelliği olan tasarımlar sizi daha mutlu hissettirecektir. Artık fazla kiloları sorun etmemelisiniz. Sizin de şık görünmeye ve kendinizi iyi hissetmeye en az normal vücut yapısındaki kadınlar kadar hakkınız var. Siz mutlu ve kendinizden emin oldukça etrafa yaydığınız pozitif ışık sizi mutluluğa taşımakta oldukça etkili bir araç olacaktır.