Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Büyük Beden Fantezi Gecelik

Gecelik, kadınların vaz geçemediği iç giyim ürünleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. İster zayıf olun ister kilolu hiç fark etmeksizin rahatlıkla giyebileceğiniz ve içinde kendinizi rahat ve seksi hissedebileceğiniz bir giysi türüdür. Gündelik olarak kullanılan modellerden, özel günlerde tercih edilen modellere kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir.

Gecelikleri genel olarak 3 grupta değerlendirebiliriz. Bu 3 grup ise: Gündelik, Şık ve Seksi olarak adlandırılmaktadır.

  •     Gündelik olarak isimlendirilen gecelikler; rahat, geniş ve sentetik olmayan sağlıklı kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. Uzun veya kısa, tek parça olarak da tercih edilebilen gecelikler alt üst şortlu takımlar, düğmeli modeller, çizgili, canlı renklerde satışa sunulmaktadır. 
  •      Şık olarak adlandırılan kategoride ise daha çok saten, düğmeli, zarif ve soft renklerdeki modeller yer almaktadır. Lohusada olan kadınların ve yeni evleneceklere ait olan çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçalarındandır. 
  •     Fantezi olarak ayrılan tür ise amaca hizmet eden, dişiliğin ön planda olduğu, seksi gecelikleri içerir. Derin dekolteli, uzun yırtmaçlı, dantel ve taş süslemeli onlarca ve hatta yüzlerce farklı model bulunmaktadır. Daha çok siyah, kırmızı, mürdüm renk seçenekleri tercih edilmekle beraber beyaz renkteki fantezi gecelikler de oldukça yüksek oranda ilgi görmektedir. 

          Fantezi gecelikler de kendi arasında işlev ve tasarımsal olarak genelde iki gruba ayrılabilir: Normal beden ve büyük beden. Bu açıdan            ele aldığımızda beden büyüklüğü kıstası ile renk ve model çeşitliliği açısından yüzlerce ürüne ulaşılabilmektedir.

Büyük Beden Fantezi Gecelik Seçerken Dikkat Edilecek Hususlar

Fantezi sınıfındaki büyük beden modellerde dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kilolarınızı kendinize sorun etmeden vücut yapınıza uygun modelleri tercih etmenizdir. Bel bölgesindeki dekolteli ürünler yerine göğüs dekolteli ve bel ve basen bölgenizi yarı örten ve size gizemli bir görünüş katacak modellere yönelmelisiniz. İkinci olarak da aşırı derecede vücudunuzu saran ve sizi rahatsız eden büyük beden fantezi gecelik modellerinden kaçınmanız olacaktır. Doğru tercihleriniz sonucunda kendinizi daha seksi hissedecek ve partnerinizin ilgisi hep üzerinizde olacaktır.

Marka: JIBAU
Xanded Büyük Beden Deri Fantazi Özel Ağları Açık Seksi İç Giyim ÜRÜN 1 PARÇADIR ÖZEL AĞLARI AÇIK GECELİK ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ PARLAK LUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR..
194,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN SUNİ DERİDEN ÜRETİLMİŞTİR ÜRÜN 3 PARÇADIR 1 ADET DERİ SÜTYEN 1 ADET DERİ STRİNG 1 ADET DERİ KIRBAÇGÖĞÜS UCU KAPATICILAR FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
353,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR SİYAH RENK DİR ÜRÜN TEK PARÇADIR..
209,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN 2 PARÇADIRGECELİK VE STRİNGNOT: GÖPÜS UCU KAPATICI VE ZİCİRLİ KISKAÇ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR..
269,90TL
Marka: JIBAU
BÜYÜK BEDEN FANTAZİ HİZMETÇİ KOSTÜMÜ ÜRÜN 6 PARÇADIR  1 ADET SÜTYEN 1 ADET STRİNG 1 ADET TOKA 1 ADET ETEK 2 ADET BACAK BANDI BULUNMAKTADIR..
215,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞTAN İMAL EDİLMİŞTİR  ÜRÜN TEK PARÇADIR ..
269,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR ALTIN RENGİDİR ÜRÜN TEK PARÇADIR..
209,90TL
Marka: JIBAU
ÜRÜN DERİ GÖRÜNÜMLÜ KUMAŞDAN İMAL EDİLMİŞTİR ÜRÜN TEK PARÇADIR..
209,90TL
Marka: JIBAU
BÜYÜK BEDEN FANTAZİ BABYDOLL ÜRÜN 2 PARÇADIR 1 ADET GECELİK 1 ADETSTRİNG..
224,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)