Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Büyük Beden Jartiyer Takımları

Büyük Beden Jartiyer Takımları

 

Jartiyer aslında belden bağlamalı veya lastikli çorapları tutan askılara verilen genel addır. Bir çok insan jartiyeri yanlış tanımakta ve adlandırmaktadır. Takım olarak düşündüğümüzde de jartiyer , jartiyer çorabı ve sutyenden oluşmaktadır. Asıl amacı diz üzeri çorapları tutmak için kullanılan rahat bir o kadarda şık iç giyim ürünleridir.

 

Şık ve seksi görünümün en değerli parçası olan jartiyerler kendini seksi hissetmek isteyen kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Genel olarak bakıldığında sadece özel zamanlarda tercih ediliyormuş gibi dursa da gündelik kullanımda da tercih eden oldukça fazla kadın bulunmaktadır.

 

Jartiyer Külotlu Çoraptan Çok Daha Sağlıklıdır

Bilinenin aksine jartiyerler külotlu çoraplardan daha sağlıklı ve kullanımı çok daha rahattır. Sağlığınız için vajinal bölgenin sürekli hava alması gerekmektedir. Külotlu çoraplar polyester kumaşlardan üretildiği için çok sağlıklı değillerdir. Kullanım olarak külotlu çoraplardan daha rahat olduğunu örnek verecek olursak gelinliğin altına giyilen bir külotlu çorap, o gün sürekli hareket halinde olunacağından tahrişe ve tuvalet ihtiyacınız halinde sizi zor durumlara sokacak olaylara sebebiyet verecektir. Siz kadınların tercihine göre binlerce model ve çeşit bulunmaktadır.

 

Jartiyerin Kullanımı Gerçekte Çok Daha Kolaydır

Bir çok kadın ise jartiyerin çok zor kullanımı olduğunu düşünerek tercih etmemektedir. Aslında gerçekte durum  böyle değildir. Jartiyerde çorabı tutan sağda iki ve solda iki olmak üzere toplam  dört adet stripe ayarlanabilir parça bulunmaktadır. Gerçekte stripeler, doğru şekilde çoraplara takılarak giyildiğinde çok rahat bir şekilde kullanım sunmaktadır. Daha sonra stripeler, ayar yerlerinden ayarlanmalıdır. Çok gergin olarak ayarlamamakta fayda vardır, çünkü oturduğunuzda gerildiğinden kopma riski bulunur. Genellikle jartiyer çorapların üst kısımları daha mukavemeti sağlam dantelli kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Böylelikle seksi bir görünüm kazanırken kazalara yol açabilecek durumlar da azaltılmaktadır.

 

Vücut Yapınıza Uygun Doğru Bedende Jartiyer Takımı Tercih Edin

Çok zayıf bir vücut yapısına sahipseniz normal bedenler dışında size uygun bedeni tercih etmelisiniz. Aksi bir durumda istemediğiniz görüntüler ortaya çıkabilir. Jartiyer, çorabı tutmaya bilir ve sizin ürünü kullanmanıza engel olabilir. Aynı şekilde fazla kilolara sahipseniz, büyük beden jartiyer takımları  tercih etmelisiniz. Külotla birleşik jartiyerler daha rahat bir kullanım sunacaktır. Jartiyer takımlarında da yine vücut yapınıza göre toparlayıcı sutyen modellerinden tercih ettiğinizde seksi bir görünüme kavuşacaksınız. 

Bu kategoride ürün bulunamadı.