Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Xanded Blog RSS Feed

23 Eyl Seks Hayatında İç Çamaşırı Renginin Önemi
admin 0 7
Renkler seks hayatımıza aslında oldukça fazla etki ederler. Birçok zaman farkında olmasak da üzerimize giydiğimiz iç çamaşırlarının ya da iç giyim ürünlerinin renkleri yaşayacağımız güzel zamanlara farklı farklı etkiler oluşturabilirler. Bu nedenle i..
02 Eyl Sütyenin Tarihi Ve Modelleri
0 44
Kadınlar, eski zamanlardan beri göğüslerini örtmek, desteklemek ya da kaldırmak için çeşitli giyecekler kullanmışlardır. 16. yüzyıl sonrasının dünyasında varlıklı kadınların iç giyiminde yaygın kıyafet ise göğüsleri yukarı kaldıran korseler olmuştur...
27 Ağu Vücut Tiplerine Göre İç Çamaşırı Seçimi Nasıl Olmalı?
admin 0 53
Kadınlar için, dış giyimden bahsedildiğinde akan sular durmaktadır. Dış giyim ürünleri için ellerinden gelenin fazlasını yapmaktadırlar.Ne yazık ki sıra iç çamaşırı seçimine geldiğinde aynı özeni göstermemektedir. Ancak gözden kaçırılan bir şey var o..
07 Ağu Kadın İç Giyim Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
admin 0 88
Her kadının şıklığı iç giyimle başlamaktadır. Arzunuza göre ister sade bir model seçin, isterseniz de dantellerle bezenmiş en özel iç çamaşırlarını tercih edin. Aynaya baktığınızda hissettiğiniz hoş ve duygular, çevrenize öz güven ve pozitif enerji o..
16 Tem Gelinliğinize Uygun İç Çamaşırı Seçimi Nasıl Olmalıdır
destek 0 182
Gelinlik içerisine giyeceğiniz iç çamaşırlarınızı seçerken, nasıl bir gelinlik modeli seçtiğiniz çok önemlidir. Sırt dekolteli bir gelinlik içine arkadan bantlı sütyen giyemeyeceğiniz gibi, straplez bir gelinlikle askılı bir sütyen de giyemezsiniz. Ç..
03 Tem Fantezi  İç Giyimde Moda Çok Hızlı Değişmektedir
destek 0 182
Tarih boyunca kadınlar her zaman güzel ve etkileyici olmak için tüm yolları denemiştir. Her kadın güzel olmak ister ve bu duygu kadınlarda doğuştan vardır. O yüzden güzel ve etkileyici olmak erkekleri etkilemek olarak algılanmamalıdır. Bu eşi benzeri..
25 Haz Fantezi Giyimin Cinsel Yaşama Etkileri
destek 0 204
Hayatın sadeliği, yoğun iş temposu ve durağan günlük akış belli bir zaman sonra sıkıcılığa neden olmaktadır. Sürekli aynı şeyleri yapmak, aynı giyim tarzını kullanmak bile bir müddet sonra insanları sıkabilir. Özellikle aşk ve evlilik hayatında eşler..
18 Haz Gecelik Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
support 0 198
Gecelikler, yatakta daha iyi bir uyku deneyimi için üretilmiş ürünler olsalar da, günümüzde başka işlevler de kazanmışlardır. Gecelikleri genel olarak iki ana gruba ayırabiliriz: Günlük kullanım ve özel kullanım. İki gruba ayrılan gecelikler, insanla..
10 Haz Büyük Beden İç Giyim Alternatifleri Çok Çeşitlendi
support 0 173
İnsanlar için acı olan noktalardan bir tanesi fazla kiloları nedeniyle etrafındaki diğer insanlar için oldukça fazla giyim seçeneği mevcutken onların sadece bir iki alternatif içinden seçim yapmak zorunda kalmalarıdır. Diğer insanlar çeşit çeşit kıya..
15 May Deri İç Giyim Ürünleri İnsanların Fantezi Dünyasını Nasıl Etkiler?
destek 0 209
İç Giyim Ürünleri Neleri Kapsar?Vücudun fiziksel sağlığını koruyan, dış giyime iyi bir görünüş kazandırmayıamaçlayan ve doğrudan tene giyilen giysiler iç giyimi oluşturmaktadır.   İç Giyim Ürünlerinin Tarihsel Gelişimi Nasıl Olmuştur? İç giysiler, il..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 43 (5 Sayfa)