Menu
Sepetiniz
  100 TL ve Üzeri Siparişlerde ÜCRETSİZ KARGO!

Xanded Blog RSS Feed

22 Oca İpek Gecelik İle Hayalin Seksi Gecelik Dansını Yaşayın
admin 0 14
Pamuklu ve pazen gecelik ürünleri ipekten çok daha ucuz olsa da, insana sağladığı yarar ve sunduğu rahatlık anlamında çok gerisinde kalmaktadırlar. Eğer imkanınız varsa standart geceliklerinizi unutmalı ve bunun yerine lüks ipek gecelikleri denemelis..
25 Ara Büyük Beden Tanga Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar
admin 0 73
Kadınlar, tekdüze iç giyim alışkanlıklarından kolay vazgeçemezler. Tek bir iç giyim tarzı ile tüm ömrünü geçirenler bile mevcuttur. Kendiler için rahat iç çamaşırı türünü bulduklarında sürekli olarak aynı ürünü satın alabilirler. Tabii bu bazı kadınl..
18 Ara Vajina ve Orgazm Hakkında Bilmeniz Gereken Teknikler
support 0 88
Tek başınıza kendinizi tatmin ederken ya da partneriniz ile sıcak anlar yaşayarken, niyetiniz ve uyguladığınız tekniklerle klitoral dokunuşa odaklanmak işleri gerçekten değiştirebilir. Bu da doğal olarak vücudunuzu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak..
02 Ara Meme Sağlığı Ve Sütyen
admin 0 179
Kendi kendine meme muayenesi veya göğüslerinizi düzenli olarak kendi başınıza incelemek, başarılı bir şekilde tedavi edilme olasılığı daha yüksek olan meme kanserini erken bulmanın önemli bir yolu olabilir. Tek bir test tüm meme kanserlerini erken te..
19 Kas Kadınların Ön Sevişme ve Seks Sırasında En Çok Haz Aldığı 13 Özel Bölge
0 166
Kadınların Ön Sevişme ve Seks Sırasında En Çok Haz Aldığı 13 Özel Bölge Konu seks olduğunda, bazen tüm ilgiyi belirli bir sıcak noktaya (vajina) gösterdiğimiz kaçınılmaz bir gerçektir. Açıkçası bunda yanlış bir şey yoktur ancak sadece bir noktaya oda..
29 Eki İç Çamaşırı Temizliği Nasıl Yapılmalı?
admin 0 123
Yılın her günü giydiğiniz iç çamaşırlarının bakımını ve korumasını ne kadar yapabiliyorsunuz? Belki de birçoğumuz dolabımızdaki diğer kıyafetlere göre iç çamaşırlarına daha az özen gösteriyoruz. Aslında dolabımızdaki en çok giydiğimiz ve kullandığımı..
16 Eki Külot Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
admin 0 172
Külot tercihinde en önem verilmesi gereken unsur kullanılan kumaş türüdür. Özel bölge sağlığı ve temizliği kadın erkek fark etmeksizin yaşam kalitesini direkt etkilemektedir. Sentetik polyester ham maddeden üretilen kumaşlar hava ve nem geçirgenliği ..
29 Eyl Korse Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
admin 0 156
Korse satın almadan önce vücut ölçülerinizi tam olarak bilmeniz gerekmektedir. Vücut ölçüleriniz değişmiş olabilir: Bu durum satın alacağınız iç giyim ürünlerini rahat bir şekilde kullanmanızı engelleyebilir. Aslında doğru ölçü ürün seçimi her türdek..
23 Eyl Seks Hayatında İç Çamaşırı Renginin Önemi
admin 0 132
Renkler seks hayatımıza aslında oldukça fazla etki ederler. Birçok zaman farkında olmasak da üzerimize giydiğimiz iç çamaşırlarının ya da iç giyim ürünlerinin renkleri yaşayacağımız güzel zamanlara farklı farklı etkiler oluşturabilirler. Bu nedenle i..
02 Eyl Sütyenin Tarihi Ve Modelleri
0 125
Kadınlar, eski zamanlardan beri göğüslerini örtmek, desteklemek ya da kaldırmak için çeşitli giyecekler kullanmışlardır. 16. yüzyıl sonrasının dünyasında varlıklı kadınların iç giyiminde yaygın kıyafet ise göğüsleri yukarı kaldıran korseler olmuştur...
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 51 (6 Sayfa)