Fantezi Oyunları

 

1.      Sürpriz Yumurta

İlişkinize renk katmak için çok heyecanlı bir oyun. Küçük kağıtlara partnerinizle paylaşmadan fantezilerinizi yazın. Ve yumurtaların içine koyun. Karıştırın ve istediğinizde bir tanesini seçin. Kâğıtta yazan fanteziyi partnerinizle hayal edip kurgulayın. Bu ilişkinizi sürekli taze tutacak güzel bir oyun.


2.      Rol Yapmak

İzlediğiniz veya hayal ettiğiniz film ve oyunlardaki kahramanların yerine koyun kendinizi. Doktor yada hemşire, öğrenci yada öğretmen. Fantezi dünyanızı zorlamak artık sizin elinizdedir. Sonrası partnerinizle oyunun tadını çıkarabilirsiniz.


3.      Soru Sorma

Öncelikle üzeninize normalden biraz daha fazla kıyafet giyinin, unutmayın her yanlış için üzerinizden bir parça çıkaracaksınız. Birbirinize kendinizle alakalı sorular sorun. Zaman geçtikçe soruların biraz şekli değişmeli ve sıcak bir ortam oluşmuş olmalıdır. Her yanlışta üzerinizden bir kıyafet çıkarın ve artık sorular bittiğinde partnerinizle  ateşli dakikalar geçirebilirsiniz.


4.      Kontrol Sende

Partnerinizin eline evdeki kumandalardan birini verin ve ona bir süre tanıyın. Örneğin 15 dakika içinde elindeki kumanın tuşlarına basarak size istediği şeyi yaptırabileceğini söyleyin. Yani 15 dakikalığına onun seks kölesi olacaksınız ama kesinlikle seks yapmak yasak bunu sakın unutmayın. 15 dakika süresi dolunca sıra size geçecek ve bu sefer siz 15 dakika boyunca ona istediklerinizi yaptıracaksınız. Bu oyunla  partnerinizin nelerde hoşlandığını dile getirmesine yardımcı olacak aynı zamanda da yarım saat boyunca sevişecek ama cinsel ilişkiye girmemiş olacaksınız.


5.      Seks Zarları

İlişkinizi tek düzeylikten çıkarıp avuçlarınız içinde yönlendirebileceğiniz tatlı bir oyun. Satın alabileceğiniz gibi kendinizde yapabileceğiniz bu zarlardan bir tanesinde pozisyonlar yer alırken diğer zarda mekân adları yazmaktadır. Eğer kendi zarınızı yaparsanız istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Şimdi zarın birini partnerinize verin ve birlikte atın, hangi mekân ve pozisyon gelirse orada unutulamaz anlara şahit olacaksınız.