Sıradanlaşmış cinsel hayatınıza renk katmak istiyorsanız, eşiniz veya sevgiliniz ile yeni maceralar peşindeyseniz seks fantezileri tam size göre. İşte denemenizi  önerdiğimiz 5 fantezi:

 

1.       Seks Videosu Kaydetmek

İnsanlar görsel şölenlere bayılırlar. Günümüzde insanların her anlarını kaydetmek gibi bir aktiviteleri var. Sadece sıradan durumlar için değil, özel anlarını da filme almak birçok insanın arzuladığı bir şey. Sadece popiler insanların seks hayatlarını kaydettiklerini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yapılan bir araştırmaya göre kadınların büyük bir çoğunluğu partnerleri ile seks videoları çekmek istiyorlar. Görüntünüzün yanlış ellere ulaşmaması için güvenlik önlemlerini sıkı tutmanız yeterli.

 

2.       Topluma Açık Alanlarda Seks

Otopark, alışveriş merkezleri, parklar, soyunma kabinleri, gece kulüpleri ve asansörler  gibi topluma açık yerlerde partnerinizle yaşayacağınız özel anlar hafızanızdan çıkmayacak. insanların yarısından fazlası seks hayatlarını özel alanların dışarısına çıkarmak istiyorlar. Bunun altında yatan en büyük sebep; yakalanma duygusu ve adrenalin. Bu hisler insanların heyecan seviyelerini limitlere çıkarmaktadır.

 

3.       Patron Sekreter Fantezisi

Yapılan birçok araştırmaya göre kadın ve erkeklerin yarıya yakını çalışma arkadaşları ile fantezi kurduklarını ortaya çıkarmıştır. Bu oran hayli ile fazla olmakla beraber yadsınamaz bir gerçek. Düşünün mini etekli, tahrik kar bir sekreterinizin olduğunu ve yanınıza gelip, kulağınıza o sıcak nefesi ile içinde çamaşırlarının olmadığını söylemesi, sizde o an ofisteki sekreteriniz haricinde herkesin yok olmasını istememeniz hiç inandırıcı değil.

 

4.       Bayan Doktor Fantezisi

Hastasınız ve doktora gittiniz. Size hızlı iyileşmeniz için iğne tedavisi verdi ve size kabine geçip pantolonunuzu indirip uzanmanızı söyledi. Sonrasında o kabinde baş başa kaldınız. Kendisi tam olarak  istediğiniz vücut ölçülerinde ve tahrikkar şekilde sizinle ilgilenmeye başladı. Tabi hastalık o an bitti ve dünyanın en sağlıklı insanısınız.

 

5.       Striptiz Şovu

Erkeklerin sevdiği şovlardan en özel olanıdır. Söz konusu kadınlar olunca, işin eğlence kısmı daha ağır basıyor. En seksi iç çamaşırlarınızı giyip, koltukta oturan partnerinizin gözlerinin içine bakarak şov yaparak soyunmak ve ona kucak dansı yapmak eğlenceli ve unutulmaz olabilir. Unutmayın, kontrol sizde olmalı. En azından bir süreliğine.