Eşiniz veya sevgiliniz ile ilişkinizi taze ve ilk gün ki gibi tutmanız için birkaç ipucu vereceğiz:

 

İlk olarak partnerinizle dışarıya çıktığınızda iç çamaşırlarınızı giymeyin. Bu durumu onunu kulağına fısıldayın, sizi arzulamasına neden olabilirsiniz.

Yaşadığınız ateşli ve çok özel anlarınızı yatak odanız ile sınırlamayın. Evin diğer bölümleri de bu ateşli anlara şahit olmalıdır.

İlişki sırasında zevk aldığınızı partnerinizle paylaşın, onun arzusunu yükseltin.

Beraber olalım, nasıl olduğu fark etmez düşüncesinden uzaklaşın ve nasıl bir birliktelik istiyorsanız bunu partnerinizle paylaşın. Hiçbir durumda sönük kalmayın.

İlişkinizi hareketlendirmek için seks zarı kullanabilirsiniz. Ya da küçük kâğıtlara hangi pozisyonlardan hoşlanıyorsanız yazın ve çekiliş yapın. Unutulmaz anlar sizi bekliyor olacaktır.

Kavgalı olduğunuzda veya tartışmalarınızın sonunda birbirinizden uzaklaşmayın. Bu zamanlarda birliktelik yaşamak daha fazla zevk almanıza sebep olmaktadır.

Birbirinizin vücudunu tanıyın. Ellerinizi gezdirin ve birbirinizi tensel davet edin.

Sevgilinizin göğüs uçlarına dokunmayı ihmal etmeyin. Vücutlarındaki bu bölge çok hassastır ve dokunulması pek çok erkeği tahrik eder.

Körü körüne olmaz bu işler. Öncelikle ortam çok önemli, arka fonda çalan bir müzik sizin ve partnerinizin modunu yükseltecektir.

Ön sevişmesiz bir ilişki yaşamayın. Ne kadar verimli bir ön sevişme yaşarsanız ilişkiniz o kadar üst seviyede ilerleyecektir.

Beraber erotizmi yüksek bir film izleyin. Bu sizi yumuşatacak ve ufkunuzu tazeleyecektir.

Gün içerisinde birbirinize seks içerikli mesajlar atın ve partnerinizin akşamı iple çekmesini izleyin.

Çekingen olmayın. Üzerinizi giyinirken veya çıkarırken sizi izlemesine müsaade edin.

Odanızı ve kendinizi güzel kokular ile süsleyin. Ama dikkat edin çok fazla koku ilişkiyi ters yönde etkileyebilir.

Genellikle çiftler yatak odalarını tercih ederler. Sizde bu çiftlerdenseniz odayı loş ışıklarla bezeyin. Ama kesinlikle çok karanlık bir ortamda sevişmeyin. Çok ışık ortamın ambiyansını olumsuz etkileyecektir.

Doğal afrodizyak özelliği olan kelimeler kullanın. Onun ne kadar muhteşem olduğunu kulağına fısıldayın. Etkisini göreceksiniz.

Hoş kokulu masaj yağı ile partnerinize masaj yapın. Bu onun rahatlamasını ve size teslim olmasına yardımcı olacaktır.