Her kadının şıklığı iç giyimle başlamaktadır. Arzunuza göre ister sade bir model seçin, isterseniz de dantellerle bezenmiş en özel iç çamaşırlarını tercih edin. Aynaya baktığınızda hissettiğiniz hoş ve duygular, çevrenize öz güven ve pozitif enerji olarak yansımaktadır. Yaşınız ve beden ölçünüz ne olursanız olsun, kendinizle barışık biri iseniz ve vücudunuzu seviyorsanız, iç çamaşırı seçerken duygularınıza kulak vermeli ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İç çamaşırı seçimi yaparken, size hitap eden modelleri içerisinde hoşunuza en giden ve iyi hissedeceğiniz parçalara odaklanmalısınız. Biraz cesur davranarak daha önce denemediğiniz tarzlarda alacağınız modeller ile, belki çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz.

 

Kadın İç Giyim Ürünü Almadan Önce, Vücudunuzu İyi Tanımalısınız.

Vücudunuzun biçimiyle uyumlu bayan iç giyim ürünleri sizi daha fit, daha estetik göstermektedir. Giydiğiniz sıradan bir bluz, doğru seçtiğiniz bir sütyenle üzerinizde şık dururken, yanlış seçimle ise en güzel elbisenin duruşunu bile mahvedebilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz iç çamaşır modellerinin vücut tipinize uygun olduğundan emin olmalısınız. Örneğin bir sütyen alırken, balenli ya da balensiz seçim yapma konusunda gerçekçi davranmalısınız. Ölçüleriniz biraz büyükse, toparlayıcı push-up özellikteki sütyenler, küçükse destekli olanlar sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Aynı şekilde bazı vücut tipleri string külota uygunken, bazı vücutların ise pop-up destekli külota ihtiyacı vardır. Seçeceğiniz korse, tam beden ölçülerinde olmalıdır; ne bir beden büyük, ne de bir beden küçük. Seçiminizi vücudunuzun ihtiyacını karşılayacak şekilde doğru ürünler arasından yapmanız, size hareket özgürlüğü kazandırırken, aynı zamanda da aynadaki görüntünüze de olumlu olarak yansıyacaktır.

 

Kadın İç Çamaşırında Kalite Önemlidir.

Her ne kadar dışarıdan görünmese de, bayan iç çamaşırlarının kalitesi, en az dış giyim kadar, hatta daha da önemlidir. Çünkü bu ürünler, doğrudan vücudunuzla temas etmektedir. Dolayısıyla iç giyim ürünlerinde kullanılan kumaşın içeriği, kullanılan boya maddelerinin sağlığa zararlı olup olmadığı, vücudu rahatsız edici bozuk dikişler içerip içermediği çok önemlidir. Seçimlerinizi bu ölçüde yapmalı ve vücudunuzu şımartmalısınız.