Kadınların da aslında erkekler kadar oral seksten zevk alabilecekleri pek dikkate alınmaz. Kadınlar da aslında kendilerine yapılan oral seksten büyük zevk alırlar. Toplumda yaygın olan kadınlar çok fazla oral seks sevmez algısının ana nedeni yanlış gerçekleştirilen uygulamalardan kaynaklanmaktadır.

 

Erkekler de kadınlar da orgazma ulaşmak konusunda oral seksten çok ciddi anlamda etkilenirler. Kadınlara baktığımızda aslında bu seks yöntemi ile çok hızlı ve yoğun orgazmlar yaşayabilirler. Tabii kadınların kendilerine oral seks uygulanmasından ciddi miktarda çekindiklerini görebiliriz. Öyle ki birçok kadın hayatında bu duyguyu yaşamadan bu dünyadan göçüp gitmektedir. Kadınlara oral seks yapan erkeklerin biraz dikkatli ve özenli olmaları kadınların kendilerine tabu haline getirdikleri bu durumu aşmalarında büyük yarar sağlayacaktır.

 

Kadınların Seveceği Oral Seks Türleri ve Pozisyonları İçin Gerekenler

 

Acele Etmeden Yaklaşın

Oral seks hakkında yaygın kanılar mevcuttur. Onun bir sevişme tekniği olduğu düşüncesi zihinlerde oldukça fazla yer tutmaktadır. Bu nedenle bu anlamda yapılanlar ile kadının orgazma ulaşmasından çok onun gerçekleşecek seks aktivitesine hazır hale gelmesini sağlayan bir ön ısınma gibi görülür. Tabii bu durumda kadının oral seksten ne bekleyeceği ve onunla neye ulaştığı yanlış anlaşılmış olmaktadır. Erkekler tarafından cinsel ilişki sırasında oral seks uygulanan birçok kadın aslında orgazma adım adım yaklaşır. Erkeğin bunun bilincinde olarak tezcanlı davranmadan kadının orgazma tam bir şekilde ulaşmasını sağlaması gerekir. Kadın orgazm olduğunda ise o noktada kadının biraz dinlenerek kendini toparlaması için bir zaman tanınmalıdır. Bu sayede hem ilk orgazmına ulaşmış hem de dinlenmesi için zaman elde etmiş bir kadın cinsel ilişki için hem daha şevkli hem de enerji olarak çok daha müsait olacaktır.

 

Oral Seks İçin Doğru Pozisyon Da Önemlidir

Erkekler kadınların cinsel organlarına uygularken birçok farklı pozisyonda bunu yapabilirler. Burada önemli olan kadının en çok hoşlandığı pozisyonu bulmak ve o noktadan yaklaşmak olmalıdır. Ağırlıklı olarak tercih edilen pozisyon kadının sırt üstü yatarken bacaklarını açtığı ve erkeğin de onun bacak arasına kafasını uzatarak gerçekleştirdiği pozisyondur.  Bir diğer pozisyon ise kadının bir koltuk ya da rahat edeceği tarzdaki bir sandalyeye oturduğu ve erkeğin de yere oturarak gerçekleştirdiğidir. İkinci yöntem erkekler için daha uygulanabilir türdür. Çünkü ilk pozisyonda mevcut duruş yapısından dolayı erkeklerin boyunlarında ağrılara neden olabilir. Bu da uzun süre yapmalarına mani olabilir. Her iki partnerin birbirlerini görebildiği ikinci pozisyon çok daha tercih edilen bir türdür.


Kadın Zevk Noktası Klitorise Yeterince Önem Vermek Gerekir

Kadınlara uygulanan oral sekste asıl amaç aslında klitoral olarak kadının orgazma ulaşması olmalıdır. Bunu dikkate almadan yapılacak çalışmalar kadınları yeterince tatmin etmemektedir. Birçok erkek ya yeterince yapmamakta ya da klitorisi doğru şekilde bulamamaktadır. Tabii bu noktada kadının da erkeğe tam olarak nereden zevk aldığını belirterek yardımcı olması orgazmın kolay oluşması anlamında faydalı olacaktır. Tabii klitorisin vücudun hassas bir noktası olduğunu da unutmamak gerekir. Aşırı bastırarak uygulanan oral seks kadını rahatsız edebilir. Ne aşırı ne de çok hafif. Doğru anlamdaki uygulamalar kadınları zevkin doruklarına ulaştıracaktır. Nazik ve doğru etkiyle yapılmış bir oral seks kadınlar için klitoral orgazmın anahtarı olacaktır.

 

Kadınlara Oral Seks Yaparken Erkek Elleriyle Kadının Vücuduna Da Dokunmalı

Kadına oral seks yapan bir erkek aynı zamanda elleriyle kadının çok farklı noktalarına da dokunduğunda kadının orgazma hem daha hızlı hem de daha şiddetli şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Buna ek olarak erkek kadının G noktasını da elleri ile uyarabilir. 


Fantezi Oyunları ile ilgili yazımıza https://xanded.com/xanded-blog/fantezi-oyunlari.html linkinden ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce farklı alternatifteki fantezi iç giyim ürünlerimizi görmek için https://xanded.com linkini ziyaret edebilirsiniz.